Bahçe Kapısı

Bahçe Kapısı

bahçe kapısı adana

Hizmet Detayları

Site, iş yeri veya müstakil evleriniz ayırt etmeksizin her yapıda kullanılabilen Otomatik Bahçe Kapısı; yana kayar motor sistemleri ile üretilmektedir. Her mevsimin kendine has hava koşullarından etkilenmeden, aracınızdan inmeden giriş çıkışlarınızı sağlayabilen Otomatik Bahçe Kapıları, giriş çıkış yoğunluğunun fazla olduğu yapılarda rahatlık ve konforı sağlarken müstakil yaşam alanlarınızda güvenliği sağlayan önemli farkörlerden birisidir. Uzaktan kumandalı el vericileri çoğaltılarak birden çok kişinin bağımsız kullanımı mümkün olan Yana Kayar Otomatik Bahçe Kapılarında, istenilen bireyler dışında sizden habersiz giriş çıkışlar yapılmasını engellemektedir.
Kişisel zevklerinize göre; ahşap, ferforje veya alüminyumdan üretilebilen Otomatik Bahçe Kapılarında büyüklüğü ve ağırlığına göre Yanan Kayar Bahçe Kapısı Motorları kullanılmaktadır. Bu motorlar; Otomatik Kapıların otomasyonu sağlamaktadır. Otomatik Bahçe Kapısı; 400,800 ve 1200 kg’a kadar ağırlığa ulaşabilen kapı modellemelerine göre özel olarak tasarlanmış güçteki Yana Kayar Bahçe Kapısı motorları kullanarak, kapı üzerine döşenen kremayar dişliler yardımıyla açılıp kapanmaktadır. Kapı boyutu ve ağırlığı göz önünde bulunarak üretilen Otomatik Bahçe Kapısı motorları, monofaze elektrik enerjisi ile çalışmaktadır. Açılıp kapanma hızı ortalama 0,4 m/sn’dir.
Otomatik Bahçe Kapılarında opsiyonel olarak sunulan ayrıcalıklardan birisi de; Yana Kayar Bahçe Kapıları motorlarında otomatik kapanma fonksiyonudur. Giriş çıkışlarınızda ikinci bir komuta gerek kalmadan otomatik olarak kendini kapatan Otomatik Bahçe Kapıları sayesinde kapınızın açık kalma olasılığı kesinlikle kalmazken, sizde gözünüz arkada kalmadan yolculuğunuzu rahat bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Otomatik kapanma süreleri tercihleriniz doğrultusunda ayarlanabilmektedir. Otomatik kapanma sürelerini etkileyen en önemli faktör ise Otomatik Bahçe Kapısının kullanıldığı yapıdır. Yapının beşeri şartları göz önünde bulundurularak ön görülen süre zarfı belirlenerek otomatik kapanma süreleri belirlenmektedir.
 Yana Kayar Bahçe Kapılarının hareketi esnasında herhangi bir sıkışma, takılma gibi sorunlar çıkmaması adına sistem emniyet fotoselleri ile donatılarak tam güvenli bir uygulama yapılmaktadır. Olası bir sıkışma durumunda da termin röle sistemi kurularak, sisteme herhangi bir deformasyona sebep olması önlenmektedir.

Bahçe Kapısı Adana da profesyonel servis ekibiyle Life Otomasyon da.