Swingo 90° Açılır Kapı

Swingo 90° Açılır Kapı

90 derece otomatik kapı adana 90 derece açılır kapı adana adana otomatik kapı adana otomatik kapı

Hizmet Detayları

Otomatik yana kayar fotoselli cam kapılar, insan giriş çıkış sirkülasyonunun yoğun olduğu yerlerde, iç ve dış hava ortamını birbirinden hızlı bir şekilde ayırarak enerji tasarrufu sağlar. Kayar kapı mekanizmaları IS09001 ve CE kalite belgelerine sahiptir.

Adana Life Otomasyon 90 derece açılır kapı sistemleri, özellikle kapının manüel olarak açılmasının çok külfetli veya pratik olmadığı yerlerde girişi kolaylaştırmaktadır. Bunlar mutlak güvenliğe sahip, sade ve modern tasarım çizgileri ile karakterize edilmektedirler. Adana Life Otomasyon projeye özgü çözümler gerçekleştirerek, planlamacılara büyük özgürlük tanımaktadır.

Elektromekanik TSA-Modeli , bir kapının açılmasında konforun ve desteğin gerekli olduğu her yerde kullanılmaktadır.

Sadece yedi santimetrelik mükemmel boyutu ile otomatik kapı mekanizmaları her bina mimarisine neredeyse görünmez şekilde uyum sağlamaktadırlar.

Elektromekanik ECturn 90 derece açılır kapı kapatıcıları ile engelsiz iç mekânlarda kapılar rahat ve kolay açılıp kapatılabilmektedir.

Otomatik döner kapı mekanizması Powerturn büyük, ağır kapıları da sağlıklı ve güvenli bir şekilde açar. Bunun yanında düşük yapı yüksekliği sayesinde her dizayna sorunsuz uyum gösterir. Sadece bunun sahip olduğu Smart swing fonksiyonu sayesinde kapının manüel işlemesi kolayca sağlanır.İtalyan Markası Sesamo ve Lentus Fotoselli Kapılarının, Bölge Bayisi Adana Life Otomasyon’dur.
90 Derece Açılır Fotoselli Kapı Adana da profesyonel servis ekibiyle Life Otomasyon da. Fiyatları ve ayrıntılı bilgi için telefon: 0549 369 79 49

Konum anahtarı ile fotoselli kapılarda, dışarıdan giriş iptali, tam açılma ve yarım açılma pozisyonlarına ayarlayabilirsiniz.

Enerji kesintilerinde yaklaşık 100 kez açılıp kapanmayı sağlayan batarya sistemi vardır.(opsiyonel)