Kollu Bariyer

Kollu Bariyer

otomatik kollu bariyer kapı adana otomatik kollu bariyer kapı adana

Hizmet Detayları

Görsel anlamda şık bir görüntüye sahip ve güçlü fonksiyonlara sahip kollu bariyer sistemlerimiz ile araç giriş ve çıkışlarını kontrol altına alıp bu noktalarda güvenliği en üst seviyede tutatabilirsiniz.

Bariyer sistemleri  çeşitlerimiz yuvarlatılmış dış hatlar ile daha estetik görüntü elde edilmiş ve komple alüminyum gövde ile çürüme ve paslanma gibi istenmeyen mevsimsel durumlara karşı koruma sağlanmış olup, mikro işlemci kontrol panel ile her türlü erişim (access) kontrol sistemine uyumludur. Motoru iki taraftan kavrayan kol sistemi ile kolun mukavemeti iki kat arttırılmıştır ve balanslı yay sistemi ile manuel kullanımlarda kol ağırlığı 100 gr’dır. İkaz lambası ve anten hem daha iyi görüş için, hemde kırılmalara karşı 2 mt. yükseltilmiştir. Araç geçtikten sonra bariyer otomatik kapama sistemi ile zaman ayarlı olarak kapanmaktadır.

Tek kol çıkışlı kollu bariyer , ekonomik bir model olarak tasarlanmış ve yuvarlatılmış dış hatlarla estetik görünümü katılarak komple alüminyum gövde ile çürüme ve paslanmaya karşı korunmuştur. Mikro işlemcili kontrol paneliyle her türlü access kontrol sistemine uyumlu halde üretilmiştir. Rüzgar direncine karşı aerodinamik alüminyum yuvarlak kol kullanılmıştır. Balanslı yay sistemiyle manuel kullanımlarda kol ağırlığı 100 gr. dır. Araç geçişinden sonra otomatik kapama sistemiyle zaman ayarlı olarak kapanmaktadır.

Kollu Bariyer Adana da profesyonel servis ekibiyle Life Otomasyon da.