Fotoselli Kapı

Fotoselli Kapı

adana fotoselli kapı adana fotoselli kapı

Hizmet Detayları

Fotoselli kapı; gellikle cam veya estetik açıdan güzel görünen paslanmaz çelik krom çerçeveli kumlu cam vb… sonsuz tasarımlar şeklinde kolay geçiş, hijyen ve enerji tasarrufu için üretilmiş olup geçiş alanına girer girmez sizi algılar ve kendiliğinden açılan bir sistemdir.Kapıyı açmak için fiziksel bir güce ihtiyaç duymazsınız bu kolaylık süpermarketlerden havalimanlarına kadar, otellerden hastanelere kadar yaygınca kullanılmaktadır.

Fotoselli kapı nasıl çalışır?

1. Algılama sistemi (Radar): Kapıya yaklaşan objeyi algılama sistemidir. Günümüzde, algılama sistemi mikrodalga veya kızılötesi frekanslarla çalışır. Aygıt, objeyi algılar-algılamaz, programlamaya göre, gerekli düşük voltajlı elektrik sinyali Kontrol Paneline gönderir

 

2. Kontrol Paneli yönetim sistemi: Kapının beynidir. Otomatik kapının en yaygın 5 fonksiyonunu

1. Normal mod: Aç-kapa,

2.Gece modu: Sürekli kapalı,

3.Sürekli açık modu,

4.Kış modu: Kanatlar yarı yarıya açılır,

5.Sadece giriş modu: Tek yönlü açılır yönetir

3. Kanat profilleri sistemi: Ana malzeme olarak alüminyum profillerden oluşur. Kanatların ağırlığı, otomatik kapının performansına doğru orantılıdır.

4. Motor ve yürütme grubu sistemi: Fotoselli kapının en önemli unsurudur. Dekoderli motorlar yaygınca kullanılmaya başlamıştır. Motor ile yürütme grubu birbirine bağımlı çalışır ve doğru orantılı performans içindedir. Hız ayarı, ağırlık ayarı ve bir çok başka özellikler, motor ve yürütme grubunun performansına göre belirlenir.

Otomatik yana kayar fotoselli cam kapılar, insan giriş çıkış sirkülasyonunun yoğun olduğu yerlerde, iç ve dış hava ortamını birbirinden hızlı bir şekilde ayırarak enerji tasarrufu sağlar. Kayar kapı mekanizmaları IS09001 ve CE kalite belgelerine sahiptir.

Konum anahtarı ile fotoselli kapılarda, dışarıdan giriş iptali, tam açılma ve yarım açılma pozisyonlarına ayarlayabilirsiniz.

Enerji kesintilerinde yaklaşık 100 kez açılıp kapanmayı sağlayan batarya sistemi vardır.(opsiyonel)

Radarların algılama mesafesi ayarlanabilir.İtalyan Markası Sesamo ve Lentus Fotoselli Kapılarının, Bölge Bayisi Adana Life Otomasyon’dur.